وبینار فناوری نانو

وبینار آموزشی با موضوع «آشنایی با کروماتوگرافی» برگزار می‌شود

وبینار آموزشی «آشنایی با کروماتوگرافی» در تاریخ ۱۷ اردیبهشت‌ماه ۹۶ در سایت آموزش فناوری نانو برگزار خواهد شد و به حاضرین در این دوره آموزشی، در صورت کسب شرایط آزمون، گواهی پایان دوره اعطا می‌شود. این وبینار توسط دکتر سید علی معبودی، مدرس تراز الف ستاد توسعه فناوری نانو، تدریس می‌شود.

سیستم جامع آموزش فناوری نانو، برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین را در دستور کار خود دارد و تا کنون دوره‌های مختلفی با محور فناوری نانو برگزار کرده است. در ادامه فعالیت‌های این مجموعه، وبینار «آشنایی با کروماتوگرافی» در تاریخ ۱۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ (یکشنبه) توسط دکتر سید علی معبودی تدریس می‌شود. دکتر معبودی دکتری نانوفناوری از دانشگاه تربیت مدرس را دارد و مدرس تراز الف ستاد توسعه فناوری نانو است.

سرفصل‌های این دوره عبارت‌ است از:
۱- مروری بر روش‌های جداسازی
۲- کروماتوگرافی:
– تعریف
– اجزای یک سیستم کروماتوگرافی
– کروماتوگرام
– زمان بازداری
– بازده جداسازی
– کارایی ستون
– عوامل پهن‌شدگی پیک
۳- کروماتوگرافی گازی
– اجزای دستگاه (مخزن، ستون، سیستم تزریق و آشکارساز)
– کروماتوگرافی گازی- طیف سنج جرمی
۴- انواع کروماتوگرافی مایع (معرفی، انواع و اجزا)

هزینه ثبت‌نام در این دوره ۲۱هزار تومان است، که برای کاربران برتر ماه سایت آموزش تخفیف ۵۰٪ در نظر گرفته شده است. لینک ثبت‌نام از یکم اردیبهشت‌ماه فعال بوده و با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام و پرداخت خود را تکمیل کرده باشند. ثبت‌نام در این دوره‌ از طریق صفحه شخصی اعضا در سایت ستاد توسعه فناوری نانو صورت می‌گیرد.

قابل ذکر است به افرادی که در دوره ثبت‌نام نموده و در تاریخ دوره در کلاس آنلاین، حضور مجازی داشته باشند و همچنین عضو سایت آموزش فناوری نانو باشند، گواهی حضور در دوره اعطا خواهد شد.

داوطلبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سایت آموزش نانو مراجعه و یا با ایمیل lms@nano.ir مکاتبه و یا با شماره‌ ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ تماس حاصل نمایند.

شرایط آزمون پایان دوره متعاقبا اعلام شده و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب شرایط اعلام شده باشند، گواهی پایان دوره را دریافت می‌کنند.

همچنین علاقمندان برای مشاهده کتاب‌های آنالیز و مشخصه یابی مواد به این صفحه مراجعه کنند.