دومین کنفرانس ملی مهندسی انرژی و نانو فناوری ایران

دومین کنفرانس ملی مهندسی انرژی و نانو فناوری ایران برگزار می‌شود

دومین کنفرانس ملی مهندسی انرژی و نانو فناوری ایران با حمایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۶ در شهر تهران برگزار می‌شود. پژوهشگران و محققان علاقمند به حضور در این رویداد علمی می‌توانند تا ۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ مقالات خود را از طریق پایگاه اینترنتی این کنفرانس برای داوری ارسال کنند. نتایج داوری ۱۵ بهمن‌ماه اعلام خواهد شد.

دومین کنفرانس ملی مهندسی انرژی و نانو فناوری ایران با حمایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۶ در شهر تهران برگزار می‌شود. در فراخوان این رویداد آمده‌است:

ارتباط گسترده بخش انرژی با تحولات مختلف فنی، علمی، اقتصادی و اجتماعی کشورها ایجاب می‌کند تا طراحی، توسعه و بهره‌برداری از سیستم‌های انرژی به صورت بهینه صورت پذیرد. ماهيت فرارشته‌اي علوم و فناوری نانو به عنوان توانمندی توليد مواد، ابزارها و سيستم‌های جديد با قابلیت بالا، موجب تعريف کاربردهای بسياری در عرصه‌های مختلف علمی و صنعتی برای این فناوری نوین شده است بر همین اساس این کنفرانس با تمرکز بر رویکردهای نوین مهندسی انرژی و نانوفناوری در نظر دارد بستری مناسب جهت هم‌اندیشی و تبادل اطلاعات و تجارب علمی و اجرایی فعالان این حوزه در راستای پیشبرد اهداف توسعه توانمندی‌های کشور ایجاد نماید.

محورهای موضوعی این کنفرانس به شرح زیر است:
– فناوری انرژی و نانوفناوری انرژی
– فناوری انرژی و سیستم‌های انرژی
– انرژی‌های تجدیدپذیر – انرژی‌های نوین
– مدیریت انرژی و استانداردهای انرژی
– انرژی و محیط زیست
– انرژی درسطح بین‌الملل و سیاست‌گذاری جهانی
– مهندسی عمران، معماری ،شهرسازی و انرژی
– پلیمر،نساجی و انرژی
– مهندسی شیمی، مهندسی مواد، مهندسی مکانیک و انرژی
– رباتیک، هوش مصنوعی و IT در مهندسی انرژی

پژوهشگران و محققان علاقمند به حضور در این رویداد علمی می‌توانند تا ۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ مقالات خود را از طریق پایگاه اینترنتی این کنفرانس برای داوری ارسال کنند. نتایج داوری ۱۵ بهمن‌ماه اعلام خواهد شد.