فراخوان برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو

دومین فراخوان دوره ششم برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو منتشر شد

برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو (نانومچ) در راستای حمایت از طرح‌های نوآورانه در حوزه نانوفناوری، در طول سال طی فراخوان‌هایی اقدام به دریافت طرح از فناوران و شرکت‌های فعال در حوزه فناوری نانو می‌نماید.

اولین فراخوان دوره ششم برنامه نانومچ (NanoMatch) از تاریخ ۱۳ مهرماه سال جاری آغاز شد و تا تاریخ ۱۴ آبان‌ماه ادامه داشت. در فراخوان تازه‌ای که دبیرخانه نانومچ منتشر کرده است، از ۱۵ بهمن­‎ماه لغایت ۱۵ اسفندماه سال جاری، فرصت مجددی برای ثبت طرح در سامانه نانومچ برای داوری و ورود به برنامه فراهم شده است؛ لذا آن دسته از متقاضیانی که موفق به ثبت طرح‌های خود در مهلت فراخوان نخست سال نشدند، از تاریخ ۱۵ بهمن­‎ماه فرصت دارند تا طرح‌های خود را برای داوری به دبیرخانه برنامه ارسال کنند.

درخواست‌های دریافتی بر اساس شاخصه‌های مختلفی از جمله قابلیت تجاری شدن، قابلیت فنی، نانومقیاس، قابلیت توسعه بازار، نوآوری و همچنین پتانسیل تیم فناور برای پیشبرد طرح، مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. طرح‌های پذیرفته‌شده در برنامه، طی بازه‌ زمانی مشخصی که برای هر طرح متناسب با سطح آن متفاوت است، فرصت استفاده از امکانات، خدمات و تجهیزات در دسترس را خواهند داشت.

لازم به ذکر است بنابر اعلام دبیرخانه افرادی که زودتر اقدام به ثبت طرح نمایند، برای داوری در اولویت زمانی ارزیابی قرار خواهند گرفت. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پست الکترونیکی info@nanomatch.ir یا شماره تلفن ۴۴۲۷۳۶۵۲-۰۲۱ با دبیرخانه برنامه تماس بگیرند.

برای آشنایی بیشتر با برنامه طرح‌های نوآورانه فناوری نانو، ویدیوی معرفی نانومچ را تماشا کنید: